10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Llampe LED me sensor (Sensor Light)

990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi : kk-131

Shpesh ju duhet nje drite ne ambientet e erreta te shtepise tuaj pasi keni veshtiresi ne gjetjen e objekteve,pengoheni kur ecni apo nuk arrini te hapni edhe deren e shtepise per shkak te erresires , ne sot ju sjellim zgjidhjen  e duhur.

Llampa e cila sherben per ju familjen dhe miqte tuaj duke ju ndricuar rrugen dhe ambientin ne cdo rast. Ndricues universal, me llampa led, me sensor levizje, dhe qe instalohet shpejt dhe mund ta vendosni praktikisht kudo.

Llampa universale perbehet nga -10  llamba LED qe ndizen me ane te sensoreve te levizjes.

 

Be the first to review “Llampe LED me sensor (Sensor Light)”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Llampe LED me sensor (Sensor Light)

Llampe LED me sensor (Sensor Light)

990 L