Përshkrim

Remax RBL-L3 LED llampe dhe boks me bluetooth.

Karakteristikat e produktit:

Kombinimi i llambës së tavolinës LED dhe altoparlantit Bluetooth, dizajni unik inovativ.
AUX input, duke luajtur muzikë duke lidhur AUX.
Llambat e tavolinës dhe altoparlantin Bluetooth, rregullimin e lirë të këndit të humanizuar.
Përshtatshmëria e lartë, e pajtueshme me pothuajse të gjitha pajisjet me aftësi Bluetooth.

 

Markë: Remax

Modeli RBL-L3

Emri i Produktit: LED Speaker Table Lamp

Ngjyra: E zezë, e bardhë

Materiali: ABS + Hardware + Gome

Versioni i Bluetooth: V4.0

 

Distanca e komunikimit: 10 m

Fuqia e hyrjes: DC 12 V, 1.5A

Max aktuale: 800mA

Modaliteti i ndriçimit: LED

Fuqia: 11.5 W

Mënyra kryesore: Tastet me kapacitet Touch

Permasat 766.4 * 149.2 * 149.2 mm

Pesha 1340 g

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Llampe tavoline dhe boks me Bluetooth Remax RBL-L3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products