10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Llampe tavoline me drite Led

3,790 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K123-96

Llampe tavoline PDL45 Llampe Tavoline me drite LED, dizajn modern dhe cilesi e larte. Me mundesi rregullimi te intensitetit te drites Fuqia 6W Ndricimi maksimal 210lm (mundesi zgjedhje midis 78,153, 210 lm) Ngjyrimi i drites: zgjedhje midis 2800-5500K e bardhe e ngrohte – e bardhe e ftohet Kohezgjatja 30 000 ore pune Permasat: 14.5 x 14.5 x 33 cm. Per detaje ndiqni videon.

 

 

 

Be the first to review “Llampe tavoline me drite Led”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Llampe tavoline me drite Led

Llampe tavoline me drite Led

3,790 L