10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Llampe tavoline me drite LED me 2 nivele + touch

4,690 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K123-97

Llampe Tavoline Led dhe drite nate shumengjyreshe e cila mund te perdoret dhe si drite nate. Baza ndryshon ngjyre sipas deshires ose mund ta lini te ndryshoj vete ngjyren. Perfekte per ne dhome gjumi apo ne tavolinen e punes. Duke perdorur teknologjine LED ju mundeson jetegjatesi maksimale me nje karikim. Gjithashtu niveli i ndricimit eshte i kontrollueshem ne detaj ashtu si edhe ngjyra e tij. E vogel ne permasa cka e ben praktike por njekohesisht jep ndricim te madh Fuqia 7W Ndricimi: Maksimumi 260lm Ngjyrimi i drites: 6000k e bardhe e ftohte Kohezgjatja e produktit: 30000 ore pune. Ndiqni videon per shpjegime te detajuara

 

Be the first to review “Llampe tavoline me drite LED me 2 nivele + touch”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Llampe tavoline me drite LED me 2 nivele + touch

Llampe tavoline me drite LED me 2 nivele + touch

4,690 L