10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Llampe tavoline Platinet

4,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodo: K123-98

Llampe tavoline tradicionale Platinet PDL43

Llampe Tavoline me drite LED Nderthurje midis modelit te vjeter te llampes se tavolines dhe dizajnit modern dhe cilesise se larte. Me mundesi rregullimi te intensitetit te drites Fuqia 6W Ndricimi maksimal 240lm (mundesi zgjedhje midis 80, 123, 165, 200, 240lm) Ngjyrimi i drites: 4200K e bardhe neutrale Kohezgjatja 30 000 ore pune Permasat: 21.8 x 19.8 x 47.3 cm.

Per detaje ndiq videon:

Be the first to review “Llampe tavoline Platinet”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Llampe tavoline Platinet

Llampe tavoline Platinet

4,500 L