Llastiqe dhe zara profesional

1,090 L1,990 L (-45%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

3 in stock

Kodi: k231-37

Llastiqe dhe zaret profesional…
Paisja 100% metalik dhe llastiqe super cilesore perfshire dhe zare metalik te dizenjuar per gjueti.

Ne paketim do te gjeni:
Zare
2 llastiqe
Paisja

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Llastiqe dhe zara profesional”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Llastiqe dhe zara profesional

1,090 L1,990 L (-45%)

Shto në Kasë