Locion Trupi, Ulliri

990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K37-16

 

Formulimi i qumeshit delikat, absorbim i shpejte i qumshtit siguron nje lekure te lemuar

Hidraton intensivisht hepidermen dhe le ate te bute dhe te lemuar

Rigjenoron lekuren

Rekomandohet edhe per femijet mbi moshen 6 muaj

Per lekura te thata dhe normale

Be the first to review “Locion Trupi, Ulliri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.52 4.52 rating from 54 reviews

Menuja kryesore