Loder magjike per femije (Glob)

1,190 L1,990 L (-40%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 •  Punon me 3 bateri të karikueshme gjithashtu ka të perfshirë edhe fishin USB për karikim.
 •  Butoni A: për dritë të fortë.
 •  Butoni B: për ndryshimin e ngjyrës së dritës.
 •  Butoni C: për të aktivizuar rrotullimin.

Lodra magjike per femije (Glob)

 • Galaksia në dhomën tuaj.
 •  Abazhuri magjik që krijon imazhe yjesh të pasqyruara ne mure dhe tavan.
 •  Rrotullohet për të krijuar efekte reale në errësirë.
 •  Forma të veçanta dhe ngjyra të ndryshme në mure.
 •  Perfekte për ta shndërruar dhomën e fëmijëve në një qiell të hapur.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Loder magjike per femije (Glob)”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Globi magjik

Loder magjike per femije (Glob)

1,190 L1,990 L (-40%)

Shto në Kasë