Përshkrim

Lodra magjike per femije (Glob)

  • Galaksia në dhomën tuaj.
  •  Abazhuri magjik që krijon imazhe yjesh të pasqyruara ne mure dhe tavan.
  •  Rrotullohet për të krijuar efekte reale në errësirë.
  •  Forma të veçanta dhe ngjyra të ndryshme në mure.
  •  Perfekte për ta shndërruar dhomën e fëmijëve në një qiell të hapur.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Loder magjike per femije (Glob)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products