Përshkrim

Loder me topa magnetik qe mund te ben forma te ndryshme.

Ngjyre gold.

Sasia e topave: 216 cope

Me 4 ngjyra te ndryshme: Gold, Silver, te Zi dhe me ngjyra.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Loder me Topa Magnetik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products