Loder me Topa Magnetik

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K13-181

Loder me topa magnetik qe mund te ben forma te ndryshme.

Ngjyre gold.

Sasia e topave: 216 cope

Me 4 ngjyra te ndryshme: Gold, Silver, te Zi dhe me ngjyra.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Loder me Topa Magnetik”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu