Përshkrim

Produktet  ideale qe femija  te luaj, te mesoj dhe te zhvilloje imagjinaten.

Meson dhe ben diference e trupve gjeometrik, por mund te ndertoje  shume forma te tjera p.sh shtepi duke nxitur imagjinaten e femijes tuaj .

Punime artizanale, pa perberje kimike duke mos demtuar shendetin e femijes tuaj.

 

DHURATE set i ngjyrave ceramic qe permban:

  • 6- ngjyra te ndryshme me 25 ml secila qe jane te dizenjuar per te pikturuar ne dru.
  • 1-penel.
  • 1-tablo per ngjyrat.

Kujdes: Hapat qe duhet te ndiqni per te ngjyrosur me ngjyrat ceramic ne dru.

  1. Ngjyrosni dhe lereni te thahet per 24 ore.
  2. Me pas vendosni  ne mikroval ose temperature 140 ‎°C dhe lereni per 30 minuta.
  3. Per 24 oret ne vazhdim nuk duhet te perdorni uje mbi lodra.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Lodra druri trupa gjeometrik + DHURATE set i ngjyrave ceramic”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products