Loder magjike per femije (Glob)

990 L1,990 L (-50%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k28-38

Lodra magjike per femije (Glob)

 • Galaksia në dhomën tuaj.
 •  Abazhuri magjik që krijon imazhe yjesh të pasqyruara ne mure dhe tavan
 •  Rrotullohet për të krijuar efekte reale në errësirë.
 • Forma të veçanta dhe ngjyra të ndryshme në mure.Perfekte për ta shndërruar dhomën e fëmijëve në një qiell të hapur.
 •  Punon me 3 bateri të karikueshme gjithashtu ka të perfshirë edhe fishin USB për karikim.
 •  Butoni A: për dritë të fortë.
 •  Butoni B: për ndryshimin e ngjyrës së dritës.
 •  Butoni C: për të aktivizuar rrotul
 • Butoni D; percakton kohen 5 deri ne 995 min,

 

Be the first to review “Loder magjike per femije (Glob)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Loder magjike per femije (Glob)

990 L1,990 L (-50%)

Add to Cart