Makin Profesionale Geemy 3in1

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

 

*  Teh inoks, prerja e shumë lehtë
* Motor me shpejtësi të lartë
*Materiali i tehut: Çelik inox
*Gama e prerjes: 0,25 – 9 mm
*Koha e funksionimit të baterisë 60 min
*3 cilësime të gjatësisë
* Tensioni: 220-240V
*Gjinia: Burra dhe Femra
*Për rregullimin e  mjekrës , mustaqeve dhe prerjen e flokëve
*Bateri e rikarikueshme

 

Kodi: k86-264 Kategoritë: ,

Është e lehtë, është e lehtë për stile të ndryshme
– Përdorni për çdo moshë.
–  Dizanj i miratuar, zhurmë të ulët gjatë funksionimit.
– Vjen me 3 koka prerëse të ndryshme.
– Koka prerëse mund të lahet.
– Motorazh argjendi PD me shpejtësi të lartë rrotullimi.
– Fuqia e plotë mund të përdoret për rreth 40 minuta

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makin Profesionale Geemy 3in1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Makin Profesionale Geemy 3in1