Makina qethje profesionale per meshkuj Gemei GM 6018

3,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k86-206

Ndryshoni pamjen me lehtesi fale kokave te ndryshueshme qe kjo makine qethje profesionale disponon. Ju gjithashtu do te keni mundesine edhe te shkurtoni mjekren dhe barsetat. Jepini formen qe ju deshironi me makin qethje Gemei.

-E pajisur me kabell i cili sherben per karikimin e saj.
-Bateria mban deri ne 3 ore perdorim.
-Me nje ekran qe tregon kapacitetin e baterise.
-Eshte perfekte per tu perdorur ne shtepi apo kur jeni me pushime.
-E vogel, kompakte, dhe keshtu do te marr shume pak vend ne cante.

Tensioni i rrymes: 100-240V
Fuqia: 5W
Bateria: 2200mAh Li-jon
3 ore karikim deri ne 180 minuta pune

Be the first to review “Makina qethje profesionale per meshkuj Gemei GM 6018”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Makina qethje profesionale per meshkuj Gemei GM 6018

3,490 L

Add to Cart