Përshkrim

Makine me telekomande dhe pedale per femije.

Punon me bateri te cilat jane te rikarikueshme.

Ne paketim do te gjeni:

  • Makinen
  • Telekomanden
  • Pedalen si dhe fishen e karikimit.

Baterite: AA

Per femije + 3vjec.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine me telekomande”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products