Makine me telekomandim BMW

28,900 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K101-53

Makine me telekomandim BMW

Makine e madhe per femije… me 2 alternativa qe mund ta  ngase vete femija, por me ane te telekomandes e komandon drejtimin e makines edhe prinderi.

Si nje makine e vertete:

  • Rrip sigurimi dhe sedile shume e rehatshme,
  • Bori.
  • Muzike dhe lidhje me mp3 ose karte memorie,
  • Material plastike e forte.
  • Goma te pershtatshme per cdo lloje terreni.
  • Telekomande.
  • Me drite LED tek disqet dhe tek parakolpi i makines.

Me 1 elektromotora dhe bateri e rikarikueshme.

 

Be the first to review “Makine me telekomandim BMW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.52 4.52 rating from 54 reviews

Menuja kryesore

Makine me telekomandim BMW

28,900 L

Add to Cart