Makine me telekomandim Mercedez-Benz

24,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K101-47

Makine per femije e markes Mercedez-Benz modeli XB-MB825R

Nje loje per te argetuar femije tuaj ne menyre te pavarur

E pershatshme per femije mbi 3 vjeç

Me 2 motorr nga 12v dhe bateri te rkarikueshme..

Makina mund te kontrollohet ne distance me telekomande nga nje i rritur

Makina vjen ne 2 ngjyra e bardhe dhe e kuqe

Me rripa sigurimi dhe gjithcka si nje shofer i vertete

Be the first to review “Makine me telekomandim Mercedez-Benz”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.54 4.54 rating from 57 reviews

Menuja kryesore

Makine me telekomandim Mercedez-Benz

24,990 L

Add to Cart