Makine per Femije “McQueen”

3,290 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k62-142

🛑Makinë lodër për djemtë tuaj.
🛑E dizenjuar me “McQueen”, personazhet më të dashur për fëmijët.
🛑Makina është pa pedale që ndihmon zhvillimin e tyre fizikë, aftësitë manuale, kontrollin e ekuilibrit, aftësitë motorike, imagjinatë si dhe zhvillimin e muskujve të këmbës.
🛑I përbërë nga materiali cilësorë i përshtatshëm për shëndetin e fëmijëve.
🛑Madhësia e produktit: 52×27.7×41.8 cm.

Be the first to review “Makine per Femije “McQueen””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.36 4.36 rating from 11 reviews

Menuja kryesore

Makine per Femije “McQueen”

3,290 L

Add to Cart