Makine per Femije “Minnie Mouse”

3,290 L

Sold By: Serxhio

In stock

kodi:k62-141

🛑Makinë lodër për vajzat tuaja.
🛑E dizenjuar me ngjyrën rozë dhe me personazhin shumë të dashur për fëmijë,”Minnie Mouse”.
🛑Makina është pa pedale që ndihmon zhvillimin e tyre fizikë, aftësitë manuale, kontrollin e ekuilibrit, aftësitë motorike, imagjinatë si dhe zhvillimin e muskujve të këmbës.
🛑I përbërë nga materiali cilësorë i përshtatshem për shëndetin e fëmijëve.
🛑Madhësia e produktit: 52×27.7×41.8 cm.

Be the first to review “Makine per Femije “Minnie Mouse””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

Menuja kryesore

Makine per Femije "Minnie Mouse"

3,290 L

Add to Cart