Përshkrim

Makine profesionale per qethje flokesh deri ne 0.2 mm

220-240 V     50/60 Hz 3w

Me nje dizajn ekonomik dhe perdorim me wireless per 60 minuta.

Koka e saj lahet lehtesisht.

Funksionale per prerje 3,6,9,12 mm gjatesi

Ne brendesi do te gjeni edhe adaptorin karikues,shishen e vajit dhe kreherin pastrues  dhe kater koka per kater llojet e prerjeve qe ju shkojne.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine profesionale per qethje flokesh Gemei GM:657”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products