Makine qethje dhe rroje 3n1

1,890 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k139-182

Makine qethje & rroje DSP 3n1

-Dopjo Bateri Profesionale
-Me karikim
-Perbehet nga 3 koka me funksione te ndryshme, per stilime, pastrimin e hundes dhe vesheve dhe per qethje zero.
-Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
-Fuqia:3W
-Kapaciteti i baterisë: 500mAh * 2
-Koha e karikimit: 8-10 orë
-Koha e punës: 45 minuta
-Shpejtësia e rrotullimit: 7000 RPM

Be the first to review “Makine qethje dhe rroje 3n1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Makine qethje dhe rroje 3n1

1,890 L

Add to Cart