Makine qethje dhe rroje AEG HSM/R 5596

3,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K2-96

Makinë rroje dhe qethje

Marka: AEG

Marka: HSM / R 5596

Kokë precize në çelik inox për një prerje uniforme

Gjatësia e rregullueshme e prerjes: nga 3 deri në 16 mm

Rezultati profesional

Furnizimi me energji: 230 V – 50 Hz

Kapaciteti i baterise 600 mAh

Be the first to review “Makine qethje dhe rroje AEG HSM/R 5596”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Makine qethje dhe rroje AEG HSM/R 5596

Makine qethje dhe rroje AEG HSM/R 5596

3,490 L

Add to Cart