Makine rroje 11n1 GEEMY

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Modeli: GM-562

Bateria: Li-Ion 600mAh

Koha e karikimit: 2 ore

Koha e funksionimit: 2 ore

Tensioni i karikimit: DC 5V

Fuqia: 5W

Kodi: K86-241 Kategoritë: , Tag:

Makin rroje Geemy eshte nje atribut i domosdoshem per meshkujt. Nje model i projektuar me zhurme minimale gjate punes. Dizajni strukturor dhe teknologjia e zgjuar nderthuren sebashku ne kete pajisje.

Pajisur me 6 koka te ndryshme per stilime sipas deshires te flokeve, mjekres, por gjithashtu dhe per heqjen e qimeve te hundes apo vesheve.Parandalon irritimin, skuqjen dhe rritjen e qimeve ne brendesi. Pajsija mund te perdoret me xhel ose me shkume rroje.

Dizajni ergonomik dhe dimensionet e vogla te makines e bejne ate te pershtatshme per ta marre me vete kudo qe ju nevojitet Pakoja perfshin ne total 11 aksesore.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makine rroje 11n1 GEEMY”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu