Përshkrim

Makin rroje Geemy eshte nje atribut i domosdoshem per meshkujt. Nje model i projektuar me zhurme minimale gjate punes. Dizajni strukturor dhe teknologjia e zgjuar nderthuren sebashku ne kete pajisje.

Pajisur me 6 koka te ndryshme per stilime sipas deshires te flokeve, mjekres, por gjithashtu dhe per heqjen e qimeve te hundes apo vesheve.Parandalon irritimin, skuqjen dhe rritjen e qimeve ne brendesi. Pajsija mund te perdoret me xhel ose me shkume rroje.

Dizajni ergonomik dhe dimensionet e vogla te makines e bejne ate te pershtatshme per ta marre me vete kudo qe ju nevojitet Pakoja perfshin ne total 11 aksesore.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Makine rroje 11n1 GEEMY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products