Përshkrim

Makine rroje AEG

Model: HR 5655

Sistem i trefishtë i prerjes me koka rroje fleksibël për rroje të shpejtë dhe të saktë

Funksioni i ngarkimit të shpejtë

Kokë rroje qe hapet për pastrim sa me të lehtë

Ekrani tregues i baterisë

Çelësi i ndezjes / fikjes (i gomëzuar)

Furnizimi me tension: 100-240 V, 50/60 Hz

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine rroje AEG HR 5655”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products