Përshkrim

Ajo cfare ju duhet  eshte makina e rrojes GM-701

sepse

  • Rezistenca dhe mprehtesia e tehut vjen  fale dizenjit dhe materialit te celikut.
  • Bateria e rikarikueshme qe zgjat deri ne 8 ore.
  • Ju ofron komoditet ne perdorim.
  • E vogel dhe praktike saqe mund ta merrni me vete ne  cdo udhetim.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine rroje GM-701”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products