Përshkrim

Beje jeten te lehte me makinen e rrojes elektrike e cila funksionon  per floke dhe prerjen e qimeve te hundes.

Tre kokat e saj e bejne mjaft te dobishme per jeten tuaj.

Ju mund te perdorni aksesoret e ndryshem per te rruajtur zonat e vogla ku dalin floket ose ne zonen e vesheve,mbi vetull  dhe ne fytyre.

 

Kokat e saj mund te lahen edhe ne uje.

4.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Aldo

  Shum e mir

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • ShoppingTV

   Faleminderit edhe ne keshtu mendojme.

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products