Makineri per Kokoshka Sokany

2,290 L2,890 L (-21%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

k86-203

Category:

Pergatisni kokoshkat shpejt, lehte dhe ne kushte shtepie sa here qe ju deshironi apo shihni filmat me te rinj.sokany sk299 makineri per kokoshka online ibuy al
Konsumoni kokoshka te shendetshme, pa yndyre.

Makineria funksionon me avull.

Pjek kokoshkat nepermjet ajrit te nxehte dhe nuk keni nevoje ti hidhni atyre vaj gjate pjekjes, duke shmangur ne maksimum yndyren.

Ideale per perdorim shtepiak, pasi gjithashtu kursen energjine elektrike.

Jepini filmave tuaj te preferuar nje tjeter dimension argetimi dhe shije.

Pastrohet shpejt dhe thjesht, mjafton nje peshqir ose nje lecke e bute.

Ne permasa te vogla, e merrni kudo me vete ne zyre ose udhetime.
Tensioni: 230 V
Fuqia: 1200W
Koha e pregatitjes: 3 minuta
Me avull te nxehte, pa vaj
Me material gome te parreshqitshem

Be the first to review “Makineri per Kokoshka Sokany”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Makineri per Kokoshka Sokany

2,290 L2,890 L (-21%)

Add to Cart