Makineri per kokoshka “Severin”

2,490 L3,000 L (-17%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K86-98 Kategoritë: , , Tag:

Nderkohe qe zgjidhni filmin tuaj te preferuar, makineria e kokoshkave vjen ne adresen tuaj.
Pergatisni kokoshkat tuaja pa shume yndyre dhe ne kohe rekord me makinerine “Severin” me super cmim.
*Sasia eshte e LIMITUAR!

Me sistem pergatitje me ajer te qarkullueshem dhe pa nevoje per yndyra te shtuara.
Kapak transparent me filxhan te integruar mbushje.
Fuqia: 1200W

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makineri per kokoshka “Severin””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Makineri per kokoshka "Severin"

2,490 L3,000 L (-17%)

Shto në Kasë