Makineri uji Venus

13,990 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Makineri uji Venus

E pershtateshme per tu perdorur ne zyra dhe ne shtepi

Mban ujin ne temperaturen qe ju deshironi

Me dy vende per nxjerrjen e ujit: Te ngrohte dhe te ftohte.

Makineria ka nje hapesire me kapak ne pjesen e poshtme per te mbajtur gota ose sende te tjera

Fuqia ftohese: 70 – 90 W

Fuqia ngrohese: 450 – 520 Watt

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Makineri uji Venus”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu