Masazhator dhe ngrohese 3ne1 per sendile dhe karrige

3,490 L4,000 L (-13%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K151-6

Masazhier per sendilet e makines dhe per karrike ne zyre.

Përfshin një përshtatës per makine dhe prize.

Sistemi i rripave që përshtatet me çdo vend

Intensiteti i ndryshueshëm

Kontrollues ne distancë shumëfunksionale

Kontrolli i shpejtësisë (i lartë ose i ulët)

Pëlhurë e qëndrueshme e mbushur me shkumë të butë me cilësi të mirë

Ky masazhier është projektuar me funksione të shumëfishta për çdo vend makinash, karrige zyre ose divan në shtëpi.

Ka pesë motorë që masazhojnë qafën, shpinë, hipsin dhe kofshën.

 

Be the first to review “Masazhator dhe ngrohese 3ne1 per sendile dhe karrige”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.72 3.72 rating from 18 reviews

Menuja kryesore

Masazhator dhe ngrohese 3ne1 per sendile dhe karrige

3,490 L4,000 L (-13%)

Add to Cart