Përshkrim

Masazhier per sendilet e makines dhe per karrike ne zyre.

Përfshin një përshtatës per makine dhe prize.

Sistemi i rripave që përshtatet me çdo vend

Intensiteti i ndryshueshëm

Kontrollues ne distancë shumëfunksionale

Kontrolli i shpejtësisë (i lartë ose i ulët)

Pëlhurë e qëndrueshme e mbushur me shkumë të butë me cilësi të mirë

Ky masazhier është projektuar me funksione të shumëfishta për çdo vend makinash, karrige zyre ose divan në shtëpi.

Ka pesë motorë që masazhojnë qafën, shpinë, hipsin dhe kofshën.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Masazhator dhe ngrohese 3ne1 per sendile dhe karrige”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products