Masazhator “Fascial Gun”

2,990 L5,900 L (-49%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

8 in stock

Bateri : 2000mAh.

Orari i funksionimt : 3 orë.

Shpejtësia me te cilen punon: 3000r / min

Kodi: k231-47 Kategoritë: , ,

✔️Shpejtesi specifike per muskujt e kraheve, kembeve, qafes apo dhe duarve,1200-3200 rrotullime/min.
✔️Aktivizon muskujt, ndihmon ne qarkullimin e gjakut si dhe redukton dhimbjet.
✔️Mund ta perdorni kudo ndodheni ne shtepi, ne palester apo dhe ne zyre.
✔️Paketimi perfshin : Masazhuesin, 4 koka te ndryshme masazhi, karikuesin dhe manualin.

Paisje ideale per personat qe vuajne nga problemet e qafes dhe shpatullave dhe qe punojne shume ulur.

Karikohet me energji elektrike.

Me fuqi 100 ~ 240W.

Tension 24V DC.

Lloji : Li-jon.

Bateri : 2000mAh.

Orari i funksionimt : 3 orë.

Shpejtësia me te cilen punon: 3000r / min

Pesha : 1.5 kg

Permasat: 25x23cm

Frekuenca: 1200 -3200 Hz

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Masazhator “Fascial Gun””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Masazhator “Fascial Gun”

2,990 L5,900 L (-49%)

Shto në Kasë