Masazhator per kembet/ Kripera minerale/ Zmerilues per kembet

7,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K135-4

Pershkrimi

Masazhues per kembet ju ben një masazh relaksues që përfshin flluska.

Trajtoni këmbët tuaja, kjo vaskë vjen me një panel kontrolli, një përshtatës dhe një udhëzim manual.

Tensioni 220-240 V

Frekuenca 50-60 Hz

fuqia 500 W

Pesha 2.3Kg

Permasat 377x222x440 mm.

 

Kripera Minerale per trajtimin e kembeve.

Pesha 1.5 Kg.

Me 4 aroma te ndryshme:

  • trendafil
  • qumesht
  • mente
  • levando

 

Zmerilues per kembet

Reviews (0)

Be the first to review “Masazhator per kembet/ Kripera minerale/ Zmerilues per kembet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.52 4.52 rating from 54 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.