Masazhuesi “Facial Gun”

2,990 L5,990 L (-50%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k231-47

Masazhuesi eshte teper praktik dhe shume funksional ne perdorimin e perditshem per te ralaksuar muskujt tuaj.

🔴Shpejtesi specifike per muskujt e kraheve, kembeve, qafes apo dhe duarve,1200-3200/min.
🔴Aktivizon muskujt, ndihmon ne qarkullimin e gjakut si dhe redukton dhimbjet.
🔴Mund ta perdorni kudo ndodheni ne shtepi, ne palester apo dhe ne zyre.
🔴Paketimi perfshin : Masazhuesin, 4 koka te ndryeshme masazhi, karikuesin dhe manualin.

Tensioni: 110-240V
Fuqia: 24W
Shpejtesia:1200-3200/min
Kohezgjatja e perdorimit: 2-3 hours
Funksionon me buton.
Bateria: 2000mA

Be the first to review “Masazhuesi “Facial Gun””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

2,990 L5,990 L (-50%)

Add to Cart