Mushama shiu per femije

1,190 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k252-1

Mushama per femije nga 5 vjec deri ne 15 vjec.

Mushamaja vjen me masa per moshat perkatese.

Rezistente dhe shume komode per perditshmerine e femijeve.

Ne gjendje te gjitha ngjyrat, mushamaja ne pjesen e pasme eshte me personazhe te dashura per femijet.

 

Be the first to review “Mushama shiu per femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu