Mashe per Kacurrela LDR

2,490 L2,990 L (-17%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:K81-58

Pershkrimi

Kacurrela perfekte me mashen LDR

Me temperaturë të rregullueshme sipas preferencave tuaja dhe nevojave për të rregulluar temperaturën.
Tensioni: 110-240 V
Frekuenca: 50/60 HZ
Fuqia: 65 W
Temperatura:
Më e ulët 80 gradë C
Më e larta e 230 gradave C
Rregullimi i temperaturës: 6 nivele
Materiali përçueshmërie termike: qeramike.
Ngjyra: Vjollcë

Reviews (0)

Be the first to review “Mashe per Kacurrela LDR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.07 4.07 rating from 14 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.