10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Maske per fytyren me mukus kermilli

1,200 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 403

  • E zbut dhe e pastron fytyren tuaj
  • E pershtatshme per cdo tip lekure
  • E pasur me vitamina qe eliminojne qelizat e vdekura duke e lene ne kete menyre lekuren shume te bute
  • Pastron thellesisht poret e lekures tuaj nga papastertite dhe yndyrnat si dhe redukton rrudhat e lekures

Perdorimi:

  • Vendoseni ne fytyre dhe mbajeni per 10-15min deri sa maska te thahet
  • Me pas terhiqeni ne drejtimin nga poshte-lart
  • Perdoreni 1 ose 2 here ne jave dhe do kete rezultate te perkryera
Be the first to review “Maske per fytyren me mukus kermilli”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Maske per fytyren me mukus kermilli

1,200 L