Masazhator dhe ngohese 2ne1

3,490 L3,990 L (-13%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k133-74

Masazhuesi  2 në 1 është produkti ideal per ju.

Ngrohtësia  lehtësojë disa lloje të parehative të trupit, ngurtësitë, dhimbjet, ndjeshmëritë, dhe gjithashtu të ndihmojë lirimin e muskujve pas aktivitetit fizik.

  • Qetësimin e tensionit të muskujve.
  • Stimuloj qarkullimin e gjakut.
  • Relaksim të muskujve të tendosur.
  • Lehtësojë dhimbjet e barkut.
  • Lehtësoje dhimbjet e artritit.

Masazhuesit  gjithashtu ofron vibracion relaksues i cili butësisht masazhon këmbët tuaja të lodhura.

Dy nivele të masazhit të vibrimit relaksues janë në dispozicion vetëm duke shtypur butonin.

Thjesht vendoseni në dysheme para karriges suaj, uluni, qetësohuni dhe vendosni këmbët tuaja brenda masazhuesit.

Hiqni pjesën e sipërme dhe merrni një jastëk super komod dhe të ngrohtë, i cili dhuron nxehtësi për shpinën, barkun, gjoksin ose çfarëdo pjesë të trupit tuaj që ka nevojë për pak ngrohtësi. Përdorni 2 nivele të intensitetit të masazhit rigjenerues për të relaksuar muskujt e qafës, shpinës ose këmbëve.

Metoda e shpejtë dhe efikase për lehtësimin e dhimbjeve në çdo pjesë të trupit tuaj.

Be the first to review “Masazhator dhe ngohese 2ne1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Masazhator dhe ngohese 2ne1

3,490 L3,990 L (-13%)

Add to Cart