Mbajtese aksesoresh kuzhine

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K139-57

Mbajtese aksesoresh per kuzhine.

Mbani kartopeceta, leter alumini dhe qese kuzhine.

Perfekte për hapësira të ngushta, rrotullohet lehtë.

Materiali: Plastik

Ngjyra: Bardhë

Madhësia: 28 x 48 x 7 cm

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbajtese aksesoresh kuzhine”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Mbajtese aksesoresh kuzhine