Mbajtese Aksesoresh “Screen Top Shelf”

1,190 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k86-140

Vetem 2 minuta instalim dhe ju jeni gati te mbani dekoderin apo aksesorin e kendshem mbi ekranin e TV.
E pershtatur per tu vendosur mbi ekranin e televizorit apo te kompjuterit tuaj.

🛑Praktike dhe shume funksionale.
🛑Materiali ABS me rezistence te larte.
🛑Me kapacitet mbajtes deri ne 3 kg.
🛑Dimensione: 32.8 x 16 cm.

Be the first to review “Mbajtese Aksesoresh “Screen Top Shelf””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

Menuja kryesore

Mbajtese Aksesoresh "Screen Top Shelf"

1,190 L

Add to Cart