Përshkrim

Mbajtese celulari ne makine

Mbahet ne makinë është gjithnjë e më e rëndësishme për orët e gjata që kalojnë në makinë, veçanërisht kur aplikimet GPS janë bërë të nevojshme duke na mbajtur të lidhur gjatë gjithë kohës.

Me dy koka qe ben te mundur dhe karikimin e celularit, njera per android dhe tjetra per iphone

Materiali i mbajteses eshte prej silikoni

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese celulari Car holder super flexible”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products