Përshkrim

Tani mund te notoni bashke me Smartfonin tuaj.

Nje produkt shume praktik dhe shume i nevojshem.

Mbrojtesja nga uji eshte nje mase sigurie edhe ndaj reres dhe pluhurit. Kjo mase kunder ujit eshte projektuar per te lejuar perdorimin e plote te telefonit. Duke pasur mundesine e perdorimit te plote te tastieres me prekje “touch”, si dhe forma të ndryshme per Smartfone, telefona qe hapen,kjo lloj mbrojtese ju lejon te perdorni telefonin plotesisht ne plazh, ne kohe te lagesht, ne det dhe ne çdo lloj aktiviteti jashte shtepise. Fale kesaj pajisje ju do te mund te perdorni plotesisht celularin tuaj si dhe  te beni foto,video etj…

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mbrojtese celulari kundra ujit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products