10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Mbrojtese celulari kundra ujit

290 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K79-33

Tani mund te notoni bashke me Smartfonin tuaj.

Nje produkt shume praktik dhe shume i nevojshem.

Mbrojtesja nga uji eshte nje mase sigurie edhe ndaj reres dhe pluhurit. Kjo mase kunder ujit eshte projektuar per te lejuar perdorimin e plote te telefonit. Duke pasur mundesine e perdorimit te plote te tastieres me prekje “touch”, si dhe forma të ndryshme per Smartfone, telefona qe hapen,kjo lloj mbrojtese ju lejon te perdorni telefonin plotesisht ne plazh, ne kohe te lagesht, ne det dhe ne çdo lloj aktiviteti jashte shtepise. Fale kesaj pajisje ju do te mund te perdorni plotesisht celularin tuaj si dhe  te beni foto,video etj…

Be the first to review “Mbrojtese celulari kundra ujit”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Mbrojtese celulari kundra ujit

290 L