“Mbajtese Celulari me sensor dhe Karikues Wireless”

990 L1,490 L (-34%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: kk-282

Njekohesisht mund te mbani celularin dhe ta karikoni kur jeni ne makine.
Karikues universal per iPhone, Samsung, Nokia Lumia dhe Google Nexus.
Funksion i dyfishte, mund ta perdorni edhe mbi tavolinen tuaj te punes.
Gjate kohes se karikimit te lejon perdorimin per te pare video te ndryshme dhe per te komunikuar ne telefon.

Port hyrese: Micro USB
Rrotullim 360 grad.
Pajisje e zgjuar per te lehtesuar jeten tone te perditshme!

Be the first to review ““Mbajtese Celulari me sensor dhe Karikues Wireless””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

"Mbajtese Celulari me sensor dhe Karikues Wireless"

990 L1,490 L (-34%)

Add to Cart