Përshkrim

Vendoset anash lavatriçes dhe ju krijon me teper hapesire ne tualet.

  • Me 3 ndarje.
  • 100% metalike.
  • Sistemoni detergjentet dhe akseore te tjere .
  • Krijoni me shume hapesire.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese objektesh per lavatrice”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products