Mbajtese objektesh per lavatrice

2,990 L3,490 L (-14%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

 

 

Vendoset anash lavatriçes dhe ju krijon me teper hapesire ne tualet.

  • Me 3 ndarje.
  • 100% metalike.
  • Sistemoni detergjentet dhe akseore te tjere .
  • Krijoni me shume hapesire.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbajtese objektesh per lavatrice”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Mbajtese objektesh per lavatrice

2,990 L3,490 L (-14%)

Shto në Kasë