Përshkrim

Organizatorë per sendilje mbrapa te makina.

Material lëkure
Ngjyre e zezë dhe kafe.
Madhësia Universale 43 * 60 cm.

1. lëkurë të butë me cilësi të lartë
2. vendoset i lehtë.
3. Kapacitet të madh për ruajtje.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese Objektesh per makina Lekure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products