10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Organizues per tualet

2,490 L3,000 L (-17%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K141-13

Kjo mbajtese me ndarje përshtatet qetësisht në cepin e dushit tuaj nga dyshemeja deri në tavan.
Shtylla është prej metali dhe raftet janë bërë nga plastike të qëndrueshme, me katër ndarje 32cm.
Përmasat: W 33 x D 21.5 x H 100-320cm
4 rafte
Tub çeliku inox
E qëndrueshme dhe praktike
Ngarkesa maksimale – 15 kg

Be the first to review “Organizues per tualet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

2,490 L3,000 L (-17%)

Add to Cart