Mbajtese objektesh termike per makine

690 L2,000 L (-66%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: kk-258

 

Mbajtese objektesh termike per makine.

  • Ideale per udhetime qe mund te mbani objekte te rendesishme.
  • Përshtatet në të gjitha makinat
  • Material rezistent ndaj ujit dhe njollave
  • Lidhëset ndihmojnë qëndrimin në një pozicion të palëvizshëm
  • Xhepa të cilat mund të zgjerohen
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbajtese objektesh termike per makine”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Mbajtese objektesh termike per makine

690 L2,000 L (-66%)

Shto në Kasë