Mbajtese pantollonash

1,190 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:k86-194

E përsosur për: të varur pantallona, kravata,funde, peshqire dhe shalle.

1.Stylish dhe i qëndrueshëm: mbajtese metalike e qëndrueshme,nuk deformohet nga pesha i qëndrueshëm ndaj ndryshkut dhe elegant.

2.Kursen hapesire: Çdo varëse ka 5 shtresa, duke kursyer në mënyrë efektive hapësirën e gardërobës.Mund të varet në mënyrë të qëndrueshme me dy grepa ose mund të jetë i varur vertikalisht.

3.Kapak kundër rrëshqitjes: Me një kapak në fund të çdo shufre, varësja do të parandalojë rrëshqitjen e pantallonave tuaja.

Be the first to review “Mbajtese pantollonash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu