Përshkrim

Mbajtese plastike me rrota.
Nje produkt shume i pershatshem dhe interesant per dhomen e femijeve tuaj.
-I perbere nga tre kate me ngjyra te ndryshme.
-I pershtashem per mbajtjen e lodrave.
-Mbajtjen e corape.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese me rrota”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products