Mbajtese me rrota

3,290 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:k139-170

Category:

Mbajtese plastike me rrota.
Nje produkt shume i pershatshem dhe interesant per dhomen e femijeve tuaj.
-I perbere nga tre kate me ngjyra te ndryshme.
-I pershtashem per mbajtjen e lodrave.
-Mbajtjen e corape.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbajtese me rrota”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu