Mbajtese rrotulluese 360°

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k86-201

Një raft rrotullues që montohet në çdo cep muri dhe sipërfaqe muri duke përdorur sistemin thithës Gripology.

Ka mini gota jashtëzakonisht të forta thithëse që kapin fort dhe mbajnë në mënyrë të sigurt sipërfaqen e murit.

Eshtë projektuar me një sipërfaqe rrotulluese që rrotullohet 360 °.

Ju krijon hapsire ne dollapët e kuzhinës, banjën, dhomën e lavanderisë, frigoriferin ose dushin në një mënyrë të përsosur.

Përdoreni atë për shampo, erëza,ilaçe produkte ne frigorifer.

Lehtë për tu hequr dhe zëvendësuar sa herë që dëshironi.

Kapaciteti maksimal i peshës: 4,5 kg.

Përmasat e raftit: 30x 34.5 x 6.5cm.

Be the first to review “Mbajtese rrotulluese 360°”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Mbajtese rrotulluese 360°

1,490 L

Add to Cart