Shperndarese sapuni te lengshem me sensor

1,490 2,000  (-26%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k233-6

Mbajtese sapuni me Sensor levizje.

Perfect për të përdorur në banjo ose kuzhinë në shtëpi, zyrë, shkollë, spital, hotel dhe restorant.

Sensori i integruar me infra të kuqe qe ben nxjerrjen e sapunit te lengshem sapo afroni doren.

Funksionim automatik dhe prekje.

Ideale për sapunët e lëngshëm, sanitizers, sunscreens, moisturizers ose kremra, etj.

Punon me bateri

Be the first to review “Shperndarese sapuni te lengshem me sensor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.33 4.33 rating from 3 reviews
Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore

Shperndarese sapuni te lengshem me sensor

1,490 2,000  (-26%)

Add to Cart