Mbajtese Sapuni me Sensor Soap Magic

1,690 L1,990 L (-15%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:kk-09

Mbajtese sapuni me Sensor levizje.

Perfect për të përdorur në banjo ose kuzhinë në shtëpi, zyrë, shkollë, spital, hotel dhe restorant.

Sensori i integruar me infra të kuqe qe ben nxjerrjen e sapunit te lengshem sapo afroni doren.

Funksionim automatik dhe prekje.

Ideale për sapunët e lëngshëm, sanitizers, sunscreens, moisturizers ose kremra, etj.

Punon me bateri

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbajtese Sapuni me Sensor Soap Magic”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Mbajtese Sapuni me Sensor Soap Magic

1,690 L1,990 L (-15%)

Shto në Kasë